Aksaray Aile Hekimleri Sn.Valimiz M.Ali Kumbuzoğlu’nun katılımıyla kahvaltıda buluştu!

11.02.2024 Pazar günü, AKAHED ev sahipliğinde Sn. Valimiz M. Ali Kumbuzoğlu ile dernek üyesi meslektaşlarımızla birlikte bir kahvaltı programı gerçekleştirdik.

Sn. Valimiz M. Ali Kumbuzoğlu ve eşi Canan Hanımefendi’nin de teşrifleriyle birlikte; Sağlık İl Müdürümüz Sn. Dr. Abdullah Güleç, Halk Sağlığı Başkanımız Sn. Dr. Müge Gençel, AKAHED Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Dr. Şenol Atakan ve tüm değerli aile hekimi meslektaşlarımızın da katılımıyla, güzel bir pazar kahvaltısında bir araya geldik.

Sn. Valimiz M. Ali Kumbuzoğlu’nun aile hekimleri ve derneğimize olan övgü ve takdirleri karşısında gururlandık. Aksaray’daki aile hekimleri ve dernek olarak birlikte ve güçlü bir dayanışma sergilediğimizi belirten Sn. Valimiz bu konuda tekrar tekrar tebriklerini iletmişlerdir. Teveccühleri için Sn. Valimize şükranlarımızı arz ederiz.

Ayrıca, emekli olan meslektaşlarımız; Sn. Dr. Macit Terzioğlu ve Sn. Dr. Fikri Karaçal’a, derneğimizce bir teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

Derneğimiz eski yönetim kurulu üyesi, yeni Halk Sağlığı Başkanımız Sn. Dr. Müge Gençel’e de, derneğimize olan emek ve katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edilmiştir.

Plaketlerini Sn. Valimizin ellerinden alan meslektaşlarımıza, sağlık ve başarılar dileriz.

Oldukça samimi bir havada geçen programda, bir araya gelen meslektaşlarımızın güzel bir pazar günü geçirmiş olduklarını ümit ediyoruz. Katılım ve destekleri ile aile hekimliğine güç veren; başta Sn. Valimiz M. Ali Kumbuzoğlu ve eşi Canan Hanımefendi’ye, Sağlık İl Müdürümüz Sn. Dr. Abdullah Güleç’e, Halk Sağlığı Başkanımız Sn. Dr. Müge Gençel’e ve tüm aile hekimi üyelerimize, meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

AKAHED YÖNETİM KURULU